Biz Kimiz ve nasıl çalışırız?

   Sektörde çıtayı yükselterek Eskişehir’in gayrimenkul piyasasında ki kaliteyi yakalamasını, gayrimenkul alım ve satımında “şeffaf danışmanlık” sloganımız ile kimsenin tereddüt yaşamadan huzur içerisinde, alıcı ve satıcı taraftaki kişiden emin, güvenilir bir alım-satım işlemi yapmalarını sağlamak hedefimizdir. Maddi kazançlardan önce siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak tek hedefimiz ve en büyük kazancımız olacaktır.

   Tanıtımını yaptığı proje sahibi İnşaat firmalarının kurumsallıklarını değerlendirerek güvenilir,prestij ve vizyon sahibi kaliteli firmalarla çalışmaktayız.

    İnşaat firmalarının ortak tanıtım ve satış noktası olarak hiçbir yatırımcıdan danışmanlık ve daire satış komisyonu talep etmemekteyiz.

    Proje arayışlarınızda inşaat firmalarına yapacağınız ziyaretlerden dolayı yorgunluğunuzu ve proje detayları hakkında kafa karışıklığınıza sebeb olacak sorularınızı ortadan kaldırmak için merkezi konumda bulunan danışmanlık ofisimizde projeri inceleme imkanını sizlere sağlayabilmekteyiz.

    Birlikte çalıştığımız firmaların tüm projelerini sizlerle birlikte değerlendirerek size en uygun yatırımı bulmanıza yardımcı olmaktayız.Uygun projeye benzer kriterlere sahip başka firmaların projerini de incelerek kıyaslama yapmanız mümkündür.